KONTAKT


Przedsiębiorstwo "WP"
Bożena Pniewska
Kajetany, ul.Miedziana 8
05-830 Nadarzyn
POLSKA
 
tel: +48 22 7586892
email: wp@wpcompany.pl

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.

Odbiór przesyłek możliwy do godziny 20:00, po wcześniejszym uzgodnieniu.

NIP: 534-020-87-42
REGON: 010464915

DZIAŁ HANDLOWY - KRAJ


Kierownik Działu Krajowego

Rafał Lanczyk

+48 22 758-68-92 (53)
+48 22 758-66-29 (53)

rafal@wpcompany.pl

Opiekun Filii

Damian Sołtysiak

+48 22 758-68-92 (55)
+48 22 758-66-29 (55)

damian@wpcompany.pl

Specjalista ds. Handlu

Robert Lanczyk

+48 22 758-68-92 (50)
+48 22 758-66-29 (50)

robert@wpcompany.pl

DZIAŁ HANDLOWY - EKSPORT


Kierownik Działu Eksportu

Joanna Lanczyk

+48 22 758-68-92 (64)
+48 22 758-66-29 (64)

joanna@wpcompany.pl

Specjalista ds. Handlu

Marta Twardowska

+48 22 758-68-92 (63)
+48 22 758-66-29 (63)

marta@wpcompany.pl

MAGAZYN & PRODUKCJA


Kierownik Magazynu

Tomasz Majewski

+48 22 758-68-92 (82)
+48 22 758-66-29 (82)

tomasz.m@wpcompany.pl

Kierownik Produkcji

Paweł Adamczyk

+48 22 758-68-92 (81)
+48 22 758-66-29 (81)

pawel@wpcompany.pl

Kierownik Produkcji

Marcin Olejnik

+48 22 758-68-92 (81)
+48 22 758-66-29 (81)

marcin.o@wpcompany.pl

FINANSE


Finanse i Kadry

Karina Jaworska

+48 22 758-68-92 (70)
+48 22 758-66-29 (70)

karina@wpcompany.pl

Główna Księgowa

Monika Krajewska

+48 22 758-68-92 (71)
+48 22 758-66-29 (71)

monika@wpcompany.pl

Księgowy

Marcin Birkos

+48 22 758-68-92 (72)
+48 22 758-66-29 (72)

marcin@wpcompany.pl

ADMINISTRACJA


Koordynator Biura

Elżbieta Miksa

+48 22 758-68-92 (51)
+48 22 758-66-29 (51)

wp@wpcompany.pl

Administrator IT

Tomasz Szydłowski

+48 22 758-68-92 (60)
+48 22 758-66-29 (60)

tomek@wpcompany.pl

JAK DO NAS DOJECHAĆ


Lokalizacja GPS: 52°05'02.2"N 20°48'42.5"E

WYZNACZ TRASĘ NA MAPACH GOOGLE